Masáže

Sportovní masáž


Sportovní masáž je významná a regenerativní před i po sportovním výkonu, ale zároveň její účinky předchází vzniku trvalého poškození organismu. Dokáže účinně pomoci k rychlé úlevě svalů. Zároveň stimuluje lokální lymfatické dráhy, které odplavují odpadní látky a kyselinu mléčnou ze svalů. Při této masáži se používají hlubší hmaty v rychlejším provedení, tepání a vibrace. Používám oleje, chladivé a hřejivé emulze. Doporučeno je opakování  1 - 2x za měsíc.

Relaxační masáž


Je zvláště důležitá v dnešním uspěchaném světě, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží. Technika masáže umí pomoci od bolesti, napětí ztuhlých a bolavých svalů, pomáhá podpořit krevní oběh, lymfatický systém a vyloučit toxické látky z organismu. Používají se při ní jemnější a pomalé hmaty pro navození klidu a pohody. 

Aromaterapeutická masáž


Relaxační aroma masáž, jinak nezkráceně také nazývaná aromaterapeutická masáž, je relaxační masáž spojená s léčivým účinkem éterických olejů.
Díky příjemným, jemným, dlouhým tahům se tělo pomalu uvolňuje, masírovaný se "propadá" do hlubších vrstev vnímání sebe sama a je přístupnější procesům, které byly vyvolány působením éterických olejů. Vysoce účinné esenciální oleje pronikají do těla přes pokožku a zároveň jsou vdechovány. Při masáži se éterické oleje z pokožky dostávají do lymfatického a krevního řečiště Proto by se klient neměl po aroma masáži sprchovat, aby éterické oleje mohly ještě působit.


Havajská masáž - lomi lomi


Tato masáž je vhodná především pro klienty, kteří jsou denně vystavováni psychickému a fyzickému tlaku, při přepracovanosti a nesoustředěnosti, při častých bolestech celého organismu, při pocitech ztuhlosti svalů a kloubních spojení, při vnitřní nerovnováze, nervozitě a podráždění. Speciální technika a rytmus havajské masáže ve spojení s vůní aromatických olejů vyvolávají hluboký terapeutický a relaxační účinek, který odstraní napětí, odbourá stres a nabije tělo i duši pozitivní energií. Masáž pomáhá uvolnit energetické bloky, energie může proudit tělem a tak dochází k odstranění blokád a vyrovnanosti organismu.

Medová masáž- detoxikační


Medová masáž je nejen příjemným prostředkem a relaxací po náročném a stresujícím dni, ale také prostředkem, který dokáže lidské tělo zbavit škodlivých toxinů.

Díky silným účinkům medu a správných kompresních masérských hmatů na pokožku těla se masáží tělo očistí od choroboplodných zárodků, dojde k vyčištění zanesených pórů a pokožka se prokrví. Na základě detoxikační metody dochází postupně k odstraňování nashromážděných škodlivých usazenin a toxinů z hloubky tělesných tkání.

Medová masáž se osvědčila v především v léčbě civilizačních chorob, z nichž můžeme jmenovat revmatická onemocnění svalů a kloubů, žaludeční a střevní poruchy, chronicky únavový syndrom, bolest hlavy a migrénové stavy, deprese, jaterní choroby, slabost ledvin, kožní problémy, neplodnost či menstruační potíže.

Partnerská masáž


Společně strávené chvilky relaxace dokážou zpestřit každý vztah. Dopřejte si hýčkání ve dvou.

Odpočívejte s partnerem nebo kamarádkou při svíčkách a relaxační hudbě a dopřejte blahodárných účinků masáže.

  • 60minutová partnerská masáž
    • klasická masáž zad a šíje + zábal dle výběru
    • relaxační masáž zad a šíje + zábal dle výběru
  • masáž probíhá společně v jedné místnosti 
  • whirlpool

Rádi vám připravíme balíček na míru.